Reklama
KUBOTA ciągniki - Filmy

Kubota - ciągniki rolnicze

Kubota M7 - premiera nowego ciągnika

 

Kubota M6060 i M7060 - premiera na targach w Kielcach

Na tegorocznych targach Agrotech w Kielcach firma Kubota zaprezentuje premierowe ciągniki w klasie 60-80 KM o oznaczeniu M6060 i M7060. Jest to zmodernizowana wersja znanych i cenionych przez polskich rolników traktorów pomocniczych z serii M40. Odświeżone modele nie tylko spełniają normę Euro IIIB, ale oferują też liczne udogodnienia, których domagali się użytkownicy nad Wisłą.

 

Kubota od środka

Marka Kubota zabrała kluczowych klientów do swojego niemieckiego oddziału by pokazać, jak wyglądają pomarańczowe maszyny, gdy przypływają z Japonii oraz jak przebiega ich przygotowanie do sprzedaży w Europie. Ze szczególną uwagą przyjrzeli się procesowi wnikliwej kontroli jakości, a także obejrzeli obszerny magazyn części zamiennych z 400 000 artykułów w bieżącej dostępności.

 

Kubota RTV900 - niezawodny w trudnych warunkach

Japoński producent sprzętu rolniczego Kubota wprowadził do Polski nowe modele pojazdów użytkowych Kubota RTV900. Zdecydowanym wyróżnikiem debiutujących maszyn jest możliwość uzyskania homologacji jako ciągnik rolniczy. Ponadto duża ładowność, aż do 500 kg, i wysokoprężny silnik Diesla gwarantują efektywniejszą oraz ekonomiczną pracę.

 

Kubota wprowadza na rynek nowy ciągnik sadowniczy

Firma Kubota rozszerzyła swoją ofertę o nowy model ciągnika – M8540N. Jej wprowadzenie to odpowiedź japońskiej marki na szybko rosnące zainteresowanie rynku ciągnikami specjalistycznymi. W kwietniu Kubota znalazła się na trzecim miejscu wśród najpopularniejszych producentów ciągników sadowniczych.

 

Kubota prezentuje nowe modele ciągników.

 

 

Do naszego kraju trafiły pierwsze egzemplarze ciągników Kubota M8560, M9960, M110GX oraz M135GX. Te długo oczekiwane premiery zwiastują zupełnie nową erę w historii marki Kubota nad Wisłą. Pokazują też, że w swoim dążeniu do doskonałości Japończycy wsłuchują się w głosy płynące z polskiego rynku.

 

 

Marka KUBOTA umacnia się Polsce

Już od kilku lat marka Kubota w Polsce zwiększa sprzedaż z roku na rok. Dilerzy tych japońskich ciągników rolniczych i maszyn komunalnych również urośli w siłę i dziś są to firmy o ustalonej renomie, którzy docierają do klientów w całym kraju, oferując doskonałą obsługę i serwis. Producent z Kraju Kwitnącej Wiśni zwraca coraz baczniejszą uwagę na nasz kraj, o czym świadczą regularne wizyty Japończyków z Kubota Corporation.

 
Więcej artykułów…
DEALERZY

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności